1950s osvěžovač vzduchu

Neohodnoceno
Značka: Lustco

Osvěžovač vzduchu s vůní jahodového milk shaku, jasmínu, vanilky, levandule, dřevin a sladkého pižma, je skvělým doplňkem pro každý prostor, kde chceš mít příjemnou a svěží atmosféru. S jen pár stříknutími se prostor kolem tebe intenzivně provoní a nabídne ti okouzlující směs vůní, které se krásně propojí a vytvoří dokonalou harmonii.

  • vůně: svěží
  • intenzita: silná
  • pro útulný domov
  • do auta
  • k provonění ovzduší i tkanin
  • proti zápachu

Osvěžovač je vyvinutý na bázi parfému, proto je potřeba po nastříkání nechat pár vteřin vyprchat lihovou bázi, než se vůně naplno rozvoní a nabere na intenzitě. 

 
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 6286
220 Kč
1950s osvěžovač vzduchu
Neohodnoceno
Značka: Lustco
Bezpečnostní opatření: Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Může způsobit kožní alergickou reakci. Toxické pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte úniku do životního prostředí. Obsahuje ACETYLCEDRENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN. Může vyvolat alergickou reakci.
 

Použití: Důkladně potřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru a nad tkaniny a nechte padat. Nenanášejte z blízkosti na textilie a plochy. Nenanášejte prostředek na tělo.

Obsah: 100 ml