Aromaterapeutická mlha s krystaly - „Raduj se“

Neohodnoceno
Značka: Alma Cosmetics

Aromaterapeutická mlha s energií krystalů.

50 mlbaleno ve skle. 

Mlhu rozprašujte kolem sebe pro osvěžení při parném dni nebo jen tak pro lepší náladu. Je možné aplikovat na různé druhy textilií, na polštář, ubrus, pohovku, pyžamo nebo třeba na roušku. Mlha obsahuje krystalové korálky, které poté můžete použít na výrobu originálního šperku.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 1039
550 Kč 550 Kč / 1 ks
Aromaterapeutická mlha s krystaly - „Raduj se“
Neohodnoceno
Značka: Alma Cosmetics

Aromaterapeutická mlha s energií krystalů na provonění bytu, kanceláře či automobilu. Je možné ji aplikovat na textilie například na polštář, ubrus nebo třeba na pyžamo či roušku. 

Použitá kombinace esencí navodí radostpovznáší náladu a uklidňuje. Působí také proti depresi a nervovému vyčerpání. Zároveň povzbuzuje imunitu, lepší trávení a koncentraci. Ideální k použití při řízení automobilu, kdy vůně uvolní, zmírní stres a pomůže k pocitu klidu, zpomalení. 

Esenciální oleje, které jsou v této mlze obsaženy povzbuzují dobrou náladu, považují se také za mírné afrodisiakum. Dodávají pozitivní energii, povzbuzují působí antidepresivně a osvěžují. Napomáhají soustředění, zůstat u jednoho tématu a zároveň se nevyčerpat. Navrací klid na duši, cedr dokonce stimuluje epifýzu, která uvolňuje melatonin, takže tato mlha opravdu dostává svému jménu – Raduj se. Kromě toho Vás dokáže uvolnit a tím napomáhá lepšímu usnutí.

Mlha je doplněna o energii krystalových korálkůCitrín vnáší klid do každodenního života, dodává pocit zdraví, svěžesti a bezpečí. Křišťál má očistnou a léčivou energii, odebírá nám negativní energii a dodává pozitivní, je vhodný pro meditaci. Karneol posiluje empatii a citlivost, zvyšuje motivaci a dodává sebedůvěru. Kombinace zvolených minerálů tedy obnovuje ztracenou energii a síluočišťuje od negativních emocí. Harmonizuje a tím uvádí tělo do rovnováhy. Také obnovuje celkovou vitalitu a očišťuje na fyzické rovině

Vlastnosti mlhy

 • Aromaterapie.
 • Navození radosti, povznesení nálady, celkové zklidnění.
 • Působí proti depresi a nervovému vyčerpání.
 • Povzbuzení imunity, lepšího trávení, koncentrace.
 • Napomáhá lepšímu usínání.

Čisté složení, vysoká kvalita jednotlivých ingrediencí a žádné zbytečné škodlivé a toxické látky. Protože VĚŘÍME PŘÍRODĚ.  

 • Aqua - Destilací je zbavena všech nečistot, toxinů a mikrobů.
 • Glycerin - Vyrábí se z rostlinných olejů a je biologicky odbouratelný a obnovitelný. Zabezpečuje hydrataci pokožky.
 • Esenciální olej Datle - Pomáhá při nespavosti. Datle jsou považovány za mírné afrodiziakum pro ženy i muže. Jejich esence povzbuzuje dobrou náladu.
 • Esenciální olej Grapefruit - Grapefruit posiluje imunitu, dodává energii a působí antidepresivně.
 • Esenciální olej Kardamom - Působí proti únavě, nervovému vyčerpání a napomáhá soustředění. A pomáhá správné funkci střev.
 • Esenciální olej Tangerina - Obsahuje antioxidanty a flavonoidy, které zlepšují účinnost vitaminu C. Dále je antivirová a osvěžuje dech. Její vůně pozitivně ovlivňuje psychiku, povznáší ducha a působí proti podráždění a depresím.
 • Esenciální olej Cedr  Posiluje vůli a sebedůvěru, má uklidňující účinky při zlosti, mrzutosti či úzkosti. Dodává energii, motivaci, navrací klid na duši. Je protikřečový, protiinfekční, protizánětlivý a antiseptický.
 • Esenciální olej Vanilka - Působí proti únavě, nervovému vyčerpání a napomáhá soustředění. A pomáhá správné funkci střev.

INCI: Aqua (Destilovaná voda), Glycerin (Rostlinný glycerin), Phoenix Dactylifera Seed (EO Datle), Citrus Paradisi Peel Oil (EO Grapefruit), Elettaria Cardamomum Seed Oil * (EO Kardamom), Citrus Reticulata Peel Oil * (EO Mandarinka červená), Cymbopogon Flexuosus Oil * (EO Cedr atlaský), Vanilla Planifolia Fruit Extract (EO Vanilka), *Organická kvalita. Minerální korálky: Citrín, Křišťál, Karneol.

 

Mlhu rozprašujte kolem sebe pro lepší náladu. Je možné také aplikovat na textilie např. polštář, ubrus, pohovku, pyžamo nebo roušku. Mlha obsahuje krystalové korálky, které je možné použít na výrobu originálního šperku. Vyrobeno ručně. Skladujte při teplotě do 24°C. Upozornění:  Mlha je složená 100% z přírodních ingrediencí, avšak není certifikována pro použití na pokožku.