BANDASKA - RYBY

Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Termoláhev / bandaska z kvalitní nerezové oceli se šroubovacím bambusovým víčkem potištěná autorskou ilustrací ryb.  Objem láhve 500 ml

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5963
670 Kč 670 Kč / 1 ks
BANDASKA - RYBY
Neohodnoceno
Značka: ePiPí

DETAILNÍ POPIS PRODUKTU

Termoláhev ve tvaru bandasky, která dobře pasuje do síťky u batohu a nezabere moc místa ani uvnitř batohu nebo ve větší kabelce. Můžete ji využít na sport, výlety i do práce nebo do města. Láhev je vyrobená z kvalitní nerezové oceli a má krásné dominantní víčko z bambusu a oceli, na kterém je připevněné ocelové držadlo. Láhev má dvojitou stěnu a je vhodná pro uchování teplého i studeného nápoje, tekutinu udrží horkou až 12 hodin.

Láhev doporučujeme použít spíše pro uchování studené vody, nemá totiž kelímek na nalévání čaje, jako je u klasické termosky, proto hrozí, že se při pití teplého nápoje rovnou z láhve můžete opařit. Doporučujeme proto s sebou nosit zvlášť třeba smaltovaný hrneček na nalití.

Potisk je vytvořen sublimační technologií, díky které ilustrace splývá s povrchem láhve, zachová si krásný lesk a kvalitu.

Termoska je potištěná naší autorskou ilustrací ryb. Druhy které na bandasce najdete jsou: štika obecná, candát obecný, amur bílý, pstruh obecný (potoční), kapr obecný, sumec velký a okoun říční.

Objem 500 ml - rozměr: 70x220 mm, váha: 280g

Objem 750 ml - rozměr: 75x260 mm, váha: 370g

Materiál: Nerezová ocel a bambus

Péče: Láhev doporučujeme mýt v ruce.