DREAMER koupelový prach

Neohodnoceno
Značka: Lustco

Připusť si okouzlení jemnými tóny mýdlových bublin, které se snoubí s trochou vanilky a krémovým pižmem. Tento harmonický celek je dokonale doplněn růžemi které vůni ideálně podtrhnou.

Úplný snílek ... ZzZzzzZZzz ...

(nerušit já spím)

  • typ pokožky: normální, suchá
  • vůně: květinová

Užij si koupel plnou jemných bublinek s naším Bubble Dustem! Obsahuje nejjemnější mydlinky bez sulfátů, šetrná barviva, a navíc rýžový olej, který je úplný zázrak, pro ještě více hebkou pokožku a vyživenou pokožku. Přizpůsob si dávkování podle svých představ a užij si relaxaci jako nikdy předtím!

Každý sáček je:

  • bez sulfátů
  • bez parabenů
  • se třpytkami

Změkčuje vodu díky jedlé sodě. Neobarví vanu ani pokožku. Složky s hydratačními účinky.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 6277
330 Kč
DREAMER koupelový prach
Neohodnoceno
Značka: Lustco

Návod: Nasypte do vody ve vaně a nechte pomalu šumět. Na 2-3 použití.

Složení: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Parfum, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Vitis Vinifera Seed Oil, Polysorbate 80, Mica, C.I.77891, C.I.77491, C.I.45100, C.I.42090, C.I.19140, Alpha-isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol

Hmotnost: 250 g

Každá šarže se může mírně lišit v sytosti barev. 

Při podráždění pokožky, přestaňte okamžitě používat.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Není určeno pro děti do 3 let.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.