Deník fotbalového fanouška

Neohodnoceno
Značka: Perkman

Parťák pro všechny fanynky a fanoušky dobrého fotbalu. Mějte své fotbalové zážitky pohromadě. Nejlepší hráči, stadiony a trofeje, historie fotbalu a kvíz. Zakřičte si s námi: Góóól!

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5845
380 Kč
Deník fotbalového fanouška
Neohodnoceno
Značka: Perkman

Vaše fotbalové vzpomínky na jednom místě

Pamatujete na tu střelu z poslední minuty, která skončila gólem? Postup na EURO? Nebo vítězství nad Nizozemskem v jednom nejlepším zápase v dějinách? Fotbal nám přináší spoustu nezapomenutelných vzpomínek, zážitků a emocí. S knihou Deník fotbalového fanouška budete mít všechny své fotbalové zážitky pohromadě.

Kategorie: Sportovci a sport
ISBN: 978-80-88331-43-8
Rozměr: B5
Vazba: šitá kniha
Desky: tvrdé, knižní
Zaměření: fotbal
Vhodné pro: všechny fanynky a fanoušky dobrého fotbalu

 

 

denikfotbalisty-1-perkman  

Místo na vstupenky, hodnocení a vaše zážitky

Liga, poháry, EURO… nalepte vstupenku a mějte přehled o všech velkých zápasech, které jste navštívili. Poznačte si zápasy shlednuté u televize a Vyhlaste hvězdu utkání, ohodnoťte kvalitu zápasu.

 

Nebo jste nadšenec, který chodí každý víkend na dva-tři zápasy v okrese a mládeže? I na vás jsme mysleli se speciální sekcí. Budete mít přehled, jaká utkání jste navštívili.  Místo na 50 velkých zápasů a 100 utkání mládeže a nižších soutěží.

Historie fotbalu, top hráči, stadiony a trofeje

Věděli jste, že předchůdci fotbalu se objevovaly už několik set let před naším letopočtem? Moderní fotbal však vznikl v Anglii v 19. století. Podíváme se na to, jak to bylo.

K velkým zápasům patří velké stadiony. Které jsou největší u nás, v Evropě i ve světě? Projdeme si TOP 10. Některé stadiony mají ryze fotbalová srdce. Místa jako Old Trafford, Camp Nou nebo Anfield Road jsou pro fotbalového fanouška doslova svatostánkem. K nim a k těm největším českým a slovenským arenám jsme pro vás připravili zajímavosti.

Stejně tak k těm nejvýznamnějším fotbalovým trofejím. Víte, že původní pohár pro mistry světa ve fotbale v roce 1983 ukradli?

 

Ukažte, že rozumíte fotbalu!

Messi, Ronaldo, Pelé, Maradona - tak kdo je ten nejlepší ze všech? Sestavte si žebříček podle sebe. Určete i All-Star jedenáctku současnosti. V průběhu celé knihy jsme pro vás také připravili fotbalový kvíz s odpovědmi vzadu v knize. Ověřte si tak, zda máte fotbal v malíku. Ve vašem fotbalovém profilu zase ukažte, kterým klubům v evropských zemích držíte palce.

denikfotbalisty-1-perkman  

Podívejte se dovnitř

 

Ať už tento deník pořizujete pro sebe, abyste si uchovali své fotbalové zážitky nebo pro fanouška ve vašem okolí jako dárek, je to kniha, která posune vaše fandění do Ligy mistrů.

Začněte fandit ještě dnes. Zakřičte si s námi: Góóól!

 

 Jak vznikla tato kniha?

Z hromady vstupenek se začala tvořit kniha jednoho fotbalového fanouška už před neuvěřitelnými dvaceti dvěma lety. "S každým kouknutím do knihy se mi vybaví vzpomínky na všechny zápasy, které jsem zažil," říká. V roce 2024 jsme se rozhodli v nakladatelství PERKMAN ve spolupráci s tímto fanouškem zprostředkovat i vám kouzlo fotbalových vzpomínek. A aby toho nebylo málo, přidali jsme informace k fotbalové historii, světovým hráčům, top stadionům, trofejím a fotbalový kvíz. Abychom vytvořili nepostradatelného parťáka pro každého fotbalového nadšence. Aby to pro Vás byla dle našeho motta "Radost, která zůstane". Věříme, že se nám to povedlo.