Díky, že jsem! pro tátu

Neohodnoceno
Značka: Perkman

Darujte radost. Skvělý dárek pro tátu, který snadno dotvoříte na míru.

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5867
399 Kč
Díky, že jsem! pro tátu
Neohodnoceno
Značka: Perkman

Zvládnete to snadno

Díky, že jsem! pro tátu je kniha, kde jste vy autorem a kterou dotvoříte svému tátovi na míru jako poděkování za to, co pro vás dělal a dělá. Nebojte, my vám s tím pomůžeme. Kniha je předpřipravena a vyplníte ji tak snadno a bude to i zábava!

 

Táta si poděkování zaslouží

Myslíte, že si váš táta takové poděkování zaslouží? Říct to jen tak není ono. S knížkou Díky, že jsem! to dokážete snadným a osobitým způsobem. Pobavíte ho a možná i dojmete.

IMG_6557_1  darek-pro-tatinka

 

 

Co také s knihou získáte?

► Ručně kreslené ilustrace s chytrým designem pro uzpůsobení a případné vlepování fotek
► Vyberte si mezi cenově dostupnějším knižním formátem A4, nebo ručně vyráběným B6 s deluxe papírem a unikátní barevnou ražbou příjemnými na dotek
 Garantujeme radost – díky skvělým recenzím našich zákazníků víme, že vaši rodiče budou knihou potěšeni. Pokud by se tak náhodou nestalo, vrátíme vám peníze.

Ponožky byly už loni...

Největší radost mají rodiče z toho, co nám poskytují. Sice jim to nikdy nevrátíme, ale ukažme alespoň jednou, jak moc si toho vážíme. Poděkujeme jim za to, že nás naučili spoustu věcí, radili a pomáhali nám, a to i když to ne vždy bylo snadné. Aspoň jednou si jako dárek zaslouží pořádné a stylové poděkování. Ponožek a kosmetiky mají ještě plno z loňska.
Díky, že jsem! je dárek, který tátovi udělá radost.