Díky, že jsi! pro prarodiče

Neohodnoceno
Značka: Perkman

Skvělý dárek pro babičku, nebo pro dědu, se kterým mohou zavzpomínat na radostné chvíle se svými nejbližšími. Potěšte je knížkou, kterou jim snadno dotvoříte na míru.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 5890
449 Kč
Díky, že jsi! pro prarodiče
Neohodnoceno
Značka: Perkman
Kategorie: Babička a děda
Formát: B6 (125 x 176 mm)
Vazba: kroužková
Počet stran: 54
Vhodné pro: 1 prarodiče (babičku, nebo dědu)

Zvládnete to snadno

Díky, že jsi! pro prarodiče je kniha, kterou babičce, nebo dědovi dotvoříte na míru jako poděkování za to, co pro vás celé ty roky dělali. Nebojte, nemusíte nic složitého vymýšlet – provedeme vás kapitolu za kapitolou. Vyplníte ji tak snadno a bude to zábava i pro vás!

 

Od rodiny, nebo jen od Vás

Knížka je důmyslně propracovaná a připravená na vaše dotvoření (a to i když nejste kreativní!). Můžete ji darovat babičce či dědečkovi sami, nebo spolu s dalšími členy rodiny. Svým obsahem se knížka hodí pro babičku, nebo pro dědu a je na vás, jak si ji uzpůsobíte a komu z nich ji darujete!

 

DAREK-PRO-DĚDU  DAREK-PRO-BABIČKU

  

Co také s knihou získáte?

 Ručně kreslené ilustrace s designem pro uzpůsobení a případné vlepování fotek
► Unikátní barevná ražba a deluxe papír s jemnou strukturou příjemnou na dotek přinesou zážitek už před otevřením
► Formát B6 pro pohodlné prohlížení
 Garantujeme radost – díky skvělým recenzím našich zákazníků víme, že vaši prarodiče budou knihou potěšeni. Pokud by se tak náhodou nestalo, vrátíme vám peníze.

Zase taštičku s mýdly, nebo tentokrát něco originálního?

Je záhadou, že největší radost mají babička s dědou, když jsme spokojení my. Jsou studnicí moudrostí a rad do života. Ale úplně největší záhadou je, že u nich doma platí úplně jiné zákony než ve zbytku světa. Nemluvě o tom, že díky nim si rodič může občas i oddychnout. To už zaslouží ocenění, co říkáte?

Díky, že jsi! je dárek, který vás bude bavit a babičku a dědu opravdu potěší. Kosmetiku totiž dostávají každý rok, ale co pořádné poděkování?