FLORAL CANDY osvěžovač vzduchu

Neohodnoceno
Značka: Lustco

Tento osvěžovač vzduchu s vůní zelených tónů, fialek, květů jabloně, hrušek, liči, růží a ozónu je skvělým řešením pro každého, kdo chce mít v prostoru kolem sebe příjemnou a svěží vůni. S pouhými pár stříknutími dokáže intenzivně provonět celý tvůj pokoj či auto.

  • intenzita: střední
  • vůně: květinová
  • pro útulný domov
  • do auta
  • k provonění ovzduší i tkanin
  • proti zápachu

Osvěžovač je vyvinutý na bázi parfému, proto je potřeba po nastříkání nechat pár vteřin vyprchat lihovou mlhu, než se vůně naplno rozvoní a nabere na intenzitě. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 6289
220 Kč
FLORAL CANDY osvěžovač vzduchu
Neohodnoceno
Značka: Lustco
Bezpečnostní opatření: Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Toxické pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte úniku do životního prostředí. Obsahuje HEXYL CINNAMAL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALOOL, LINALYL ACETATE. Může vyvolat alergickou reakci.
 

Použití: Důkladně potřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru a nad tkaniny a nechte padat. Nenanášejte z blízkosti na textilie a plochy. Nenanášejte prostředek na tělo.

Obsah: 100 ml