FLUFFY CLOUDS osvěžovač vzduchu

Neohodnoceno
Značka: Lustco

Osvěžovač vzduchu s vůní cukrové vaty, citrusů, sladkého pižma a vanilky je ideální volbou pro ty, kteří chtějí intenzivně provonět svůj prostor nečím jiskřivým. Stačí jen pár stříknutí a okamžitě se ocitneš v příjemném a voňavém prostředí.

  • vůně: jídelní
  • intenzita: silná
  • pro útulný domov
  • do auta
  • k provonění ovzduší i tkanin
  • proti zápachu

Osvěžovač je vyvinutý na bázi parfému, proto je potřeba po nastříkání nechat pár vteřin vyprchat lihovou bázi, než se vůně naplno rozvoní a nabere na intenzitě. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 6287
220 Kč
FLUFFY CLOUDS osvěžovač vzduchu
Neohodnoceno
Značka: Lustco

Bezpečnostní opatření: Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Toxické pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte úniku do životního prostředí. Obsahuje COUMARIN, LINALOOL, LINALYL ACETATE. Může vyvolat alergickou reakci.

Obsah: 100 ml

Složení: Líh denat., voda, parfum

Použití: Důkladně potřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru a nad tkaniny a nechte padat. Nenanášejte z blízkosti na textilie a plochy. Nenanášejte prostředek na tělo.