MODRÉ Z NEBE - HYDRATAČNÍ MLHA PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Neohodnoceno
Značka: Anela

Blankytně modré hydratační tonikum ve spreji s kyselinou hyaluronovou pro dokonalou hydrataci a osvěžení kdykoliv během dne. Chladivou mátu v harmonickém spojení se svěží okurkou si vychutnáte v horkém letním dni i v klimatizovaných prostorách v průběhu celého roku. 

Lze používat jako osvěžující mlhu i přes make-up během dne nebo zařadit do denní rutiny po vyčištění pleti místo tonika. 

Účinné látky: mátový hydrolát, okurková šťáva, kyselina hyaluronová, PCA sodium, malachitový extrakt

Typy pleti: pro všechny typy pleti, zejména docení pleť dehydratovaná

100% přírodní produkt vyrobený v České republice
78,4% podíl složek z bioprodukce

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 5452
520 Kč
MODRÉ Z NEBE - HYDRATAČNÍ MLHA PRO VŠECHNY TYPY PLETI
Neohodnoceno
Značka: Anela
703 5 hydratacni mlha modre z nebe 100 ml
Tip

HYDRATAČNÍ MLHA  

Voda tvoří až 60 % našeho těla a když jí máme nedostatek, pociťujeme žízeň a máme vyschlo v ústech a krku, bolí a motá se nám hlava, jsme ospalí. Podobně nepříjemně se cítí i naše pleť, když má vody málo. Vadne, šedne, pne, šupinkovatí, ztrácí jiskru. 

Neustálé zásobení pleti vodou je  pro její svěžest zásadní, ale dostatečný a kvalitní pitný režim s přibývajícím věkem nestačí. 

Hydrataci pokožky můžeme snadno podpořit správnou každodenní ranní a večerní rutinou. Skvělých výsledků dosáhnete například s pomocí hydratačního séra Růžové z nebe.

Někdy, obzvlášť v parném létě, v klimatizovaném letadle nebo kanceláři, ale také třeba na koncertě, ranní hydratace nestačí a je potřeba ji doplnit. Pak sáhněte po nádherně blankytném osvěžujícím Modrém z nebe. Příjemná chladivá sprška vás okamžitě osvěží a pleti "uhasí žízeň" i přes make-up nebo opalovací krém. Přesně k tomu je totiž určeno.

Modré z nebe - hydratační mlha pro všechny typy pleti
Modré z nebe - hydratační mlha pro všechny typy pleti

HLOUBKOVÁ HYDRATACE

Samozřejmostí jsou ve složení 2 velikosti molekul HA neživočišného původu pro hloubkovou hydrataci. Ty jsme doplnily Sodium polyglutamátem, látkou vzniklou biofermentací kmene Bacillus Subtilis. Ta nejen zpomaluje rozpad HA, ale také potlačuje produkci melaninu. 
Modré z nebe - hydratační mlha pro všechny typy pleti

ZJEMNĚNÍ A VYHLAZENÍ

Sacharidové a polysacharidové komplexy zajistí zjemnění a vyhlazení pokožky, ale také podpoří její lepší hospodaření s vodou. Současně vytváří i nenápadnou ochrannou vrstvu proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. 
Modré z nebe - hydratační mlha pro všechny typy pleti

OSVĚŽENÍ PLETI

Chladivý mátový hydrolát v kombinaci se svěží okurkovou šťávou probudí vaši pleť ať jste kdekoliv. Hodí se pro všechny typy pleti, pro každou příležitost. V kanceláři, v letadle, na pláži nebo třeba na koncertě. Můžete použít i přes make-up nebo opalovací krém. 
Modré z nebe - hydratační mlha pro všechny typy pleti

ZKUŠENOSTI A TIPY

A jak se říká: nejlépe chutná chlazená, takže doporučujeme skladovat v lednici a pak šup s ním do kabelky. Druhá možnost jak jej využijete naplno - zařaďte jej do ranní a/nebo večerní rutiny místo obvyklého tonika jako další dávku hydratace navíc. 
Modré z nebe - hydratační mlha pro všechny typy pleti

TAJEMSTVÍ ÚČINKU

  • Mátový hydrolát
  • Okurková šťáva
  • Kyselina hyaluronová (velikosti molekul <3kDa a <10kDa)
  • Pentavitin
  • PCA sodium
  • Sodium polyglutamát

ZÍSKEJTE ŠŤAVNATOU A SVĚŽÍ PLEŤ.

Naši nebeskou hydratačnímlhu jsme vyladily tak, aby byla maximálně účinná a osvěžující a napomohla udržet hydrataci v pleti po celý den. Najdete v ní proto hned několik přírodních aktivních látek, které se vzájemně ve svých hydratačních účincích na pleť skvěle doplňují. Liší se ve velikosti svých molekul, způsobu vázání vody i schopnosti donést a předat ji pokožce v jejích jednotlivých vrstvách. Pleť tak dokonale zhydratují v celé její hloubce.