Moje fotbalová sezóna - deník fotbalisty

Neohodnoceno
Značka: Perkman

Vaše fotbalové úspěchy a statistiky na jednom místě. S knihou Moje fotbalová sezóna si můžete zaznamenat každý zápas nebo gól a sledovat svůj pokrok, stanovit si předsezónní cíle nebo zreflektovat právě proběhlou sezónu.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5854
340 Kč
Moje fotbalová sezóna - deník fotbalisty
Neohodnoceno
Značka: Perkman
Kategorie: Sportovci a sport
ISBN (A6 edice): 978-80-88331-24-7
ISBN (B5 edice): 978-80-88331-40-7
Rozměr: A6 nebo B5
Vazba: šitá kniha
Desky: tvrdé, knižní
Zaměření: fotbal
Vhodné pro: fotbalisty a fotbalistky

 

Vstupte do světa fotbalu jako nikdy předtím

Posuňte vaši fotbalovou kariéru na novou úroveň s knihou Moje fotbalová sezóna. Ať už hrajete na top úrovni nebo v okrese, tento fotbalový deník je více než jen kniha. Je to váš osobní průvodce a společník na cestě za vašimi fotbalovými cíli a sny.

Každý zápas, každý gól,...

Každý zápas, každý gól (nebo zákrok, jste-li gólman), každá asisten­ce - vše zaznamenáno na jednom místě a vytvářejí živý obraz vaší fotbalové kariéry. Sledujte svůj pokrok, analyzujte své výkony a na­stavujte si nové cíle do další sezóny.

Fotbalový profil, sezónní cíle a hodnocení

Vytvořte si svůj fotbalový profil, zaznamenávejte přátelské i mistrovské zápasy, sledujte svůj výkon na turnajích. Po zápase máte možnost zhodnotit svůj výkon. Co byste řekli do televize, kdyby se vás zeptali na hodnocení zápa­su? Na konci každé sezony se pak ohlédnete zpět a snadno zanaly­zujete svou sezónu, abyste se mohli dále zlepšovat.

 

Zajímavosti z fotbalu a příběhy velikánů

Věděli jste, že nejvyšší výsledek v dějinách fotbalu byl 149:0? Nebo, že první televizní přenos se uskutečnil v roce 1937? Nebo, že Egypt se nezúčastnil MS ve fotbale 1930, protože jeho fotbalistům ujela loď a další lodí by už začátek turnaje nestihli? Deník fotbalisty je také plný zajímavostí z fotbalového světa, které vás inspirují a motivují k tomu, abyste byli ještě lepší a dokázali si tuhle krásnou hru s kulatým nesmyslem ještě více užít.

denikfotbalisty-1-perkman  

 

 

Ať už tento deník pořizujete pro sebe nebo pro fotbalistu ve vašem okolí jako dárek, je vstupenkou do světa plného gólů, výher a ne­zapomenutelných okamžiků. Je to kniha, která umožňuje každému fotbalistovi psát svůj vlastní příběh.

Začněte tento příběh psát ještě dnes! Tak určitě!

 

Jak vznikla tato kniha?

Václav z našeho nakladatelství PERKMAN dlouhé roky hrál fotbal a sám si zaznamenával statistiky a sledoval svůj fotbalový pokrok. Chtěl vytvořit nástroj, který bude (nejen) mladým fotbalistům pomáhat v jejich fotbalové kariéře. Kniha vznikla ve spolupráci s fotbalovými hráči a trenéry. Na jejím vzniku se podíleli činovníci napříč fotbalovým spektrem - trenér prvoligové fotbalové mládeže, hráč prvoligového beach-fotbalového klubu, hráči malého fotbalu (Hanspaulka, Strahovská liga) nebo hráči krajských a okresních fotbalových soutěží.