Moje hokejová sezóna - deník hokejisty

Neohodnoceno
Značka: Perkman

Vaše hokejové úspěchy a statistiky na jednom místě. Díky knize Moje hokejová sezóna budete mít přehled o každém zápase i kanadském bodu. Sledujte svůj pokrok, stanovte si předsezónní cíle nebo zreflektujte právě proběhlou sezónu.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5855
340 Kč
Moje hokejová sezóna - deník hokejisty
Neohodnoceno
Značka: Perkman
Kategorie: Sportovci a sport
ISBN: 978-80-88331-34-6
Rozměr: A6 nebo B5
Vazba: šitá kniha
Desky: tvrdé, knižní
Zaměření: hokej
Vhodné pro: hokejisty a hokejistky

Vstupte do světa hokeje jako nikdy předtím

Posuňte vaši hokejovou kariéru na novou úroveň s knihou Moje hokejová sezóna. Tento hokejový deník vám poslouží, ať už hrajete na top úrovni nebo jen tak pro radost. Deník hokejisty je zároveň kniha a osobní průvodce a společník na cestě za vašimi hokejovými cíli a sny.

Každý zápas, každý kanadský bod

Každý zápas, každý gól (nebo úspěšný zákrok, jste-li brankář), každá asistence - vše zaznamenáno na jednom místě a vytváří živý obraz vaší hokejové kariéry. Sledujte svůj pokrok, analyzujte své výkony a nastavujte si nové cíle do další sezóny.

denikfotbalisty-1-perkman

Hokejový profil, sezónní cíle a hodnocení

Vytvořte si svůj hokejový profil, zaznamenávejte přípravné i soutěžní zápasy a dotáhněte to až do nadstavbové části. Představujete si někdy, co byste řekli do televize, kdyby se vás zeptali v magazínu Buly na hodnocení zápasu? Zde máte možnost po zápase zhodnotit svůj výkon a zreflektovat, co se povedlo a na čem máknout do příště. Na konci každé sezony se pak ohlédnete zpět a snadno ji zanalyzujete, abyste se mohli dále zlepšovat.

 

Zajímavosti z hokeje a příběhy velikánů

Věděli jste, že slovenský hokejový tým žen se zapsal do Guinessovy knihy rekordů za nejvyšší vítězství v historii hokeje? Během kvalifikace na zimní olympijské hry 2010 ve Vancouveru porazilo Slovensko Bulharsko 82:0. Slovenky přestříleli Bulharsko 142:0 a vstřelily v průměru jeden gól každých 44 sekund. Nebo, že první mistrovství světa na našem území se konalo v Praze již v roce 1933? Deník hokejisty je také plný zajímavostí z hokejového světa, které vás inspirují a motivují k tomu, abyste byli ještě lepší a dokázali si tuto rychlou a vzrušující hru ještě více užít.

denikfotbalisty-1-perkman  

 

 

Ať už tento deník pořizujete pro sebe nebo pro hokejistu ve vašem okolí jako dárek, je vstupenkou do světa plného gólů, vítězství a nezapomenutelných hokejových okamžiků. Je to kniha, která umožňuje každému hokejistovi psát svůj vlastní příběh.

Začněte tento příběh psát ještě dnes! Na shledanou na ledě!