Mycí pěna - Bublinka - Vanilka/borůvka

Neohodnoceno
Značka: Marielli

Připravte se na osvěžující sprchový zážitek s naším produktem Bublinka - sprchovým gelem s lahodnými vůněmi. S jednoduchou zpěnovací pumpičkou si snadno vytvoříte bohatou pěnu, kterou můžete aplikovat na celé tělo. Po důkladném opláchnutí získáte svěže a čistě provoněnou pokožku. Při použití se vyhněte oblasti očí.

Obejměte svou pokožku s naším sprchovým gelem Bublinka a dopřejte si jedinečný zážitek plný vůní a osvěžení.

Varianta:
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1345/60M
149 Kč
Mycí pěna - Bublinka - Vanilka/borůvka
Neohodnoceno
Značka: Marielli

Pro milovníky sladkých a ovocných vůní přicházíme s variantou vanilky a borůvky. Užijte si sladkou vůni vanilky spojenou s osvěžujícím aroma borůvky. Naše složení je obohaceno o přírodní jojobový olej, který dodává vaší pokožce hydrataci a jemnost. Bublinka s vůní vanilky a borůvky vám zaručuje příjemný a lahodný sprchový rituál.

Použití: Díky zpěnovací pumpičce vytvoříte mycí pěnu na celé tělo. Produkt z těla důkladně opláchněte. Vyhněte se očnímu okolí.

INCI: Aqua, {Aqua, Potassium Oleate*, Potassium Cocoate**, Glycerine***, Potassium Citrate, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid}*(kastilské mýdlo), Simmondsia chinensis Seed Oil, {Benzyl alkohol, Dehydroacetic acid, Aqua}*(cosgard – certifikát Ecocert), Vanilla essential oil, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract

* Derived from Organic Sunflower Oil** Derived from Organic Coconut Oil*** Organic Origin