OCHRÁNÍM TVÁŘE - KRÉM DO CHLADU, MRAZU A VĚTRU 50 ml

Neohodnoceno
Značka: Anela

Ochranný krém, který dětskou pokožku vyživuje, zklidňuje a chrání před větrem, teplotními změnami a v neposlední řadě před ledovými krystalky a deštěm. Designován speciálně pro podzimní pouštění draků a zimní koulovačky ;-). 

Rozpouští se rychlostí blesku, žádný. neposeda už neunikne namazání před procházkou. Certifikován pro děti od narození, ale je skvělý pro celou rodinu.  

Účinné látky: bambucké máslo, pšeničný olej, lískooříškový olej, extrakt z měsíčku a rozmarýnu, lanolin certifikovaný bez pesticidů

Typy pleti: pro děti, ale vhodný i pro suchou a normální pleť na delší venkovní pobyty v zimě. Nedoporučujeme pro mastící se problematickou pleť

100% přírodní produkt vyrobený v České republice
72,6% podíl složek z bioprodukce

Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 2344
320 Kč 320 Kč / 1 ks
OCHRÁNÍM TVÁŘE - KRÉM DO CHLADU, MRAZU A VĚTRU 50 ml
Neohodnoceno
Značka: Anela
Ochráním tváře - krém do chladu, mrazu a větru

VODĚODOLNÁ OCHRANA

Díky lanolinu vytváří krém na tvářích tenký voděodolný film, který chrání dětské tvářičky před sněhem odletujícím od sáněk, před studeným deštěm i ostrým větrem. Díky rozmarýnu pleť navíc i lehce prohřívá. 
Ochráním tváře - krém do chladu, mrazu a větru

PRO CELOU RODINU

Často používáte náš krém pro celou rodinu. Pokud se vám neucpávají póry, nemáme nic proti. Na horách poslouží skvěle i dospělým. Přesto bychom ženám raději doporučily naše Půlnoční balzámy.
Ochráním tváře - krém do chladu, mrazu a větru

SÁŇKOVÁNÍ V POHODĚ

I když děti obvykle nemažete, nezapomínejte, že jejich kůže je jemná a snadno se poškodí. Pálení tvářiček, zčervenání a dalším nepříjemným pocitům předejdete namazáním před odchodem. 
Ochráním tváře - krém do chladu, mrazu a větru

ZKUŠENOSTI A TIPY

Každý jaro pár krémů do chladu zbyde a my je vyprodáváme se slevou. A díky tomu od vás víme, že je milují vášnivé zahradnice, které pokožku svých rukou vystaví chladu, vlhku a větru v tom nejčasnějším jaře. 
Ochráním tváře - krém do chladu, mrazu a větru

TAJEMSTVÍ ÚČINKU

  • Bambucké máslo
  • Lískooříškový olej
  • Lanolin (certifikovaný bez pesticidů)
  • Nealergizující výtažek z heřmánku
  • Extrakt z měsíčku lékařského
  • Extrakt z rozmarýnu
  • EO levandule

NAMAŽTE DĚTEM OBLIČEJ RYCHLOSTÍ BLESKU.

Dětská pokožka je velmi jemná, tenká a citlivá. Před nepřízní počasí je třeba ji chránit a to i v případě, že děti jinak ničím nemažete. 

Prudké přechody z tepla do zimy, tající sníh na obličeji a silný vítr, to může pokožku bolestivě poškodit. Ušetřete dětem trápení z pálení a štípání tváří, nosu nebo brady a nechte je, ať si pobyt venku zamilují za každého počasí

A pokud se nerady mažou, tak s naším krémem Ochráním tváře si této procedury ani nevšimnou. Krém taje okamžitě při kontaktu s tělesným teplem, takže jejich tváře i nos namažete jedním rychlým pohlazením.