Oflajňák

Neohodnoceno
Značka: Perkman

Pohádka o kouzlu skutečného světa a nástrahách světa technologií, která bude inspirovat vaše děti i vás. Péťa je obyčejný osmiletý kluk, který má jediný problém. Tráví až moc času na počítači.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 5895
349 Kč
Oflajňák
Neohodnoceno
Značka: Perkman
Kategorie: Pro děti
Počet stran: 158
Rozměr: A5
Nejvhodnější pro: děti od 6 do 10 let
Vhodné pro: děti i dospělé
Ilustrace: 48 krásných barevných ilustrací od Lucie Sobelové

Pohádkový příběh, který vaše děti nadchne do skutečného světa

Tato kouzelná kniha přináší příběh osmiletého Péťi, který se učí nalézt rovnováhu mezi digitálním světem a nádhernými zážitky reálného života. Skrze dobrodružství z offline her, "Oflajňák" nabízí nejen zábavu, ale i cenné lekce o důležitosti trávení času mimo svět technologií a jejich vlivu na mezilidské vztahy. Tato kniha je dokonalým dárkem pro rodiny, které hledají příběh s hlubokým poselstvím a edukační hodnotou, podporující rozvoj dětské fantazie a tvořivosti. I na ty z vás, kteří edukační hodnotu nehledají, čeká hezký příběh, který pobaví vaše děti, ale i vás.

Péťa je obyčejný osmiletý kluk, který má jediný problém. Tráví až moc času na počítači a u jiných technologií. Není to však jenom jeho vina. Jako každé dítě, i Péťa vlastní Oflajňákův žeton - kouzelný předmět, díky kterému se děti stávají dospělými. Pokud bude na počítači a u pohádek trávit příliš času, může přijít zlá čaroonlajnice a žeton mu ukrást. A přesně to se stane!


Cesta k znovuzískání žetonu však vede skrze offline aktivity a hry, které Péťa už skoro všechny zapomněl. Podaří se Péťovi za pomoci hodného Oflajňáka žeton získat zpět?

 

 

 

Podívejte se dovnitř