Plecháček - Jaro v modré

Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček / plecháček s tmavě modrým lemem potištěný autorskou ilustrací ptáčků a jarních větviček. Objem 330 ml (měřeno po okraj hrnečku).

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5232
320 Kč 320 Kč / 1 ks
Plecháček - Jaro v modré
Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček neboli plecháček, který je zdobený tmavě modrým lemem. Plecháček je potištěn autorskou ilustrací jarních květin a ptáčků, které krásně ladí s barevným lemem plecháčku.

Hrneček je potištěn sublimační technologií, díky které si potisk zachová krásný lesk, kvalitu a sytost barev. 

Sublimační tisk je vhodný na mytí v myčce, ale z dlouhodobého hlediska doporučujeme raději hrnečky mýt v ruce, aby barvy neztratily svou sytost a lesk. Po umytí je ideální hrneček důkladně osušit a nenechávat plecháček odkapávat, či delší dobu ležet v korozním prostředí. 
Do plecháčku můžete nalít jak studené, tak teplé nápojeNení ale vhodný do mikrovlnky ani na přímý oheň, pokud přesto budete plecháček na plotýnce ohřívat, nedělejte to, jestliže je prázdný, vždy nejprve nalijte nápoj. Ihned po zahřátí ho nedávejte pod studenou vodu, může popraskat. 

Tisk hrnečků probíhá námi osobně v naší dílně v Praze, a díky tomu je možné na hrnečky natisknout téměř cokoliv. Pokud jste u nás zahlédli motiv, který na našich hrnečkách není, nebojte se nás oslovit, rádi Vám hrnek potiskneme i jiným motivem. Tato možnost neplatí pro vaše vlastní grafiky, fotografie a podobně,  tiskneme pouze naše vlastní autorské ilustrace.