Plecháček - Kafíčko pro pana Medvídka

Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček / plecháček s růžovým lemem potištěný autorskou ilustrací medvěda s nápisem "Kafíčko pro pana medvídka". Objem 330ml (měřeno po okraj hrnečku).

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 3541
320 Kč 320 Kč / 1 ks
Plecháček - Kafíčko pro pana Medvídka
Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček neboli plecháček, který je zdobený růžovým lemem. Na plecháčku najdete naši autorskou ilustraci lenochoda, která byla jako jedna z mála malována digitálně. Plecháček může být také krásným dárkem a sladit jej můžete s našimi dalšími radostmi s tématikou lenochodů. 

Objem plecháčku: 330ml (měřeno po okraj hrnečku).

Hrneček je potištěn sublimační technologií díky které si potisk zachová krásný lesk, kvalitu a sytost barev. 

Sublimační tisk je vhodný na mytí v myčce, ale z dlouhodobého hlediska doporučujeme raději hrnečky mýt v ruce, aby barvy neztratily svou sytost a lesk. Po umytí je ideální hrneček důkladně osušit a nenechávat plecháček odkapávat, či delší dobu ležet v korozním prostředí. 
Do plecháčku můžete nalít jak studené, tak teplé nápoje. Není ale vhodný do mikrovlnky ani na přímý oheň, pokud přesto budete plecháček na plotýnce ohřívat, nedělejte to, jestliže je prázdný, vždy nejprve nalijte nápoj. Ihned po zahřátí ho nedávejte pod studenou vodu, může popraskat. 

Tisk hrnečků probíhá námi osobně v naší dílně v Praze, a díky tomu je možné na hrnečky natisknout téměř cokoliv. Pokud jste u nás zahlédli motiv, který na našich hrnečkách není, nebojte se nás oslovit, rádi Vám hrnek potiskneme i jiným motivem. Tato možnost neplatí pro vaše vlastní grafiky, fotografie a podobně,  tiskneme pouze naše vlastní autorské ilustrace.