Plecháček - Kočky

Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček / plecháček s černým lemem potištěný autorskými ilustracemi koček. Objem je 330ml (měřeno po okraj hrnečku).

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 212
320 Kč 320 Kč / 1 ks
Plecháček - Kočky
Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček neboli plecháček, který je zdobený černým lemem. Plecháček má potisk po celé ploše zhruba 2 cm od ucha a zdobí ho naše autorské ilustrace z kočičí kolekce. Na plecháčku najdete celkem 6 plemen koček, které jsme pro Vás pečlivě vybrali. Tento plecháček je perfektním dárkem pro kočičí mámy a táty, kteří si nedokážou život bez koček představit.

Na plecháčku najdete tato plemena koček: toyger, ragdoll, perská kočka, siamská kočka, britská krátkosrstá kočka, sphynx.

Hrneček je potištěn sublimační technologií díky které si potisk zachová krásný lesk, kvalitu a sytost barev. 

Sublimační tisk je vhodný na mytí v myčce, ale z dlouhodobého hlediska doporučujeme raději hrnečky mýt v ruce, aby barvy neztratily svou sytost a lesk. Po umytí je ideální hrneček důkladně osušit a nenechávat plecháček odkapávat, či delší dobu ležet v korozním prostředí. 
Do plecháčku můžete nalít jak studené, tak teplé nápoje. Není ale vhodný do mikrovlnky ani na přímý oheň, pokud přesto budete plecháček na plotýnce ohřívat, nedělejte to, jestliže je prázdný, vždy nejprve nalijte nápoj. Ihned po zahřátí ho nedávejte pod studenou vodu, může popraskat. 

Tisk hrnečků probíhá námi osobně v naší dílně v Praze, a díky tomu je možné na hrnečky natisknout téměř cokoliv. Pokud jste u nás zahlédli motiv, který na našich hrnečkách není, nebojte se nás oslovit, rádi Vám hrnek potiskneme i jiným motivem. Tato možnost neplatí pro vaše vlastní grafiky, fotografie a podobně,  tiskneme pouze naše vlastní autorské ilustrace.