PLECHÁČEK - NA ZAHRADĚ

Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček / plecháček s černým lemem potištěný autorskými ilustracemi pro všechny zahrádkáře. :-) Objem je  330 ml (měřeno po okraj hrnečku).

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5233
320 Kč 320 Kč / 1 ks
PLECHÁČEK - NA ZAHRADĚ
Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček neboli plecháček, který je zdobený černým lemem. Plecháček má potisk po celé ploše zhruba 2 cm od ucha a zdobí ho naše autorská ilustrace, která byla v originále malovaná akvarelem. 

Náš zahrádkářský plecháček je ideálním dárkem pro všechny nadšené zahrádkáře, milovníky pěstování a přesazování a sklízení vlastní úrody. :-)

Hrneček je potištěn sublimační technologií díky které si potisk zachová krásný lesk, kvalitu a sytost barev. 

Sublimační tisk je vhodný na mytí v myčce, ale z dlouhodobého hlediska doporučujeme raději hrnečky mýt v ruce, aby barvy neztratily svou sytost a lesk. Po umytí je ideální hrneček důkladně osušit a nenechávat plecháček odkapávat, či delší dobu ležet v korozním prostředí. 
Do plecháčku můžete nalít jak studené, tak teplé nápojeNení ale vhodný do mikrovlnky ani na přímý oheň, pokud přesto budete plecháček na plotýnce ohřívat, nedělejte to, jestliže je prázdný, vždy nejprve nalijte nápoj. Ihned po zahřátí ho nedávejte pod studenou vodu, může popraskat. 

Tisk hrnečků probíhá námi osobně v naší dílně v Praze, a díky tomu je možné na hrnečky natisknout téměř cokoliv. Pokud jste u nás zahlédli motiv, který na našich hrnečkách není, nebojte se nás oslovit, rádi Vám hrnek potiskneme i jiným motivem. Tato možnost neplatí pro vaše vlastní grafiky, fotografie a podobně,  tiskneme pouze naše vlastní autorské ilustrace.