Plecháček - Pomněnky

Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček / plecháček s černým lemem potištěný autorskou ilustrací pomněnek. Objem je 330ml (měřeno po okraj hrnečku).

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 218/330
320 Kč
Plecháček - Pomněnky
Neohodnoceno
Značka: ePiPí

Smaltovaný hrneček neboli plecháček, který je zdobený černým lemem. Na plecháčku najdete naši autorskou ilustraci pomněnek, která byla v originále malovaná akvarelem. 

Hrneček je potištěn sublimační technologií, díky které si potisk zachová krásný lesk, kvalitu a sytost barev. 

Sublimační tisk je vhodný na mytí v myčce, ale z dlouhodobého hlediska doporučujeme raději hrnečky mýt v ruce, aby barvy neztratily svou sytost a lesk. Po umytí je ideální hrneček důkladně osušit a nenechávat plecháček odkapávat, či delší dobu ležet v korozním prostředí. 
Do plecháčku můžete nalít jak studené, tak teplé nápoje. Není ale vhodný do mikrovlnky ani na přímý oheň, pokud přesto budete plecháček na plotýnce ohřívat, nedělejte to, jestliže je prázdný, vždy nejprve nalijte nápoj. Ihned po zahřátí ho nedávejte pod studenou vodu, může popraskat. 

Tisk hrnečků probíhá námi osobně v naší dílně v Praze, a díky tomu je možné na hrnečky natisknout téměř cokoliv. Pokud jste u nás zahlédli motiv, který na našich hrnečkách není, nebojte se nás oslovit, rádi Vám hrnek potiskneme i jiným motivem. Tato možnost neplatí pro vaše vlastní grafiky, fotografie a podobně,  tiskneme pouze naše vlastní autorské ilustrace.