Pomeranč zázvor - olej | 10 ml

Neohodnoceno
Značka: Hypnosia

Síla přírody v jedné lahvičce. Vůně, kterou chcete cítit. A pocit klidu, který přetrvá. Esenciální oleje jsou srdcem našich produktů. Obsahují to nejlepší, co nám Země darovala. Krystalicky čistá vůně přírody promění váš domov v prosluněnou louku.

Sladký pomeranč uleví všem, kdo trpí neklidem, depresemi i úzkostmi. Dobře poslouží proti křečím nebo žaludeční nevolnosti. Zázvor se svou teplou a kořenitou vůní podpoří sebejistotu a vitalitu a celkově posílí organismus. Tajemná vůně kadidla je skvělá při meditaci, pomůže uvolnit napětí po náročném dni a zmírnit černé myšlenky.

 

 

DETAILNÍ INFORMACE

SLOŽENÍ : citrus aurantium dulcis peel oil, Limonene, myrcene, alpha-pinene, beta-pinene, zinger officinalis, beta-sesquiphellandrene, zingiberene, camphene, bisabolene, boswelia serrata, alpha-thujene, alpha-pinene, sabinen, benzyl benzoate, limonene

KONTRAINDIKACE: zvyšuje fototoxicitu, není vhodné pro masáže a vtírání do kůže, ve vyšší koncentraci irituje pokožku

JAK SKLADOVAT: pro zachování kvality lahvičku dobře uzavírejte, éterické oleje jsou mimořádně citlivé na teplo a světlo, skladujte je proto v temnu a suchu od 5°C do 10°C.

BEZPEČNOST: neužívejte vnitřně, chraňte před dětmi, chraňte oči, neředěné éterické oleje nepoužívejte na pokožku

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 5291
199 Kč
Pomeranč zázvor - olej | 10 ml
Neohodnoceno
Značka: Hypnosia