Stínosvět - Pohádka - O Červené Karkulce

Neohodnoceno
Značka: Stínosvět

Dejte vyprávění o Červené karkulce nový kabátek! Prosvěcovací dřevěné karty a domácí stínohra udělají z večerního čtení nezapomenutelný zážitek.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 362
379 Kč 379 Kč / 1 ks
Stínosvět - Pohádka - O Červené Karkulce
Neohodnoceno
Značka: Stínosvět

U této verze známé pohádky nebude mít velké uši jen vlk – i vaše děti budou s napětím natahovat ouška, aby jim neunikl ani kousek. :) Pohádkový balíček obsahuje osm dřevěných karet, které příběhu dodají doslova nový rozměr. Prosviťte kartičky, vytvořte fascinující stínohru z obrázků… a můžete začít!

 

Pohádka je navržena tak, aby rodič-vypravěč mohl promítat a zároveň číst příběh napsaný na kartičkách. Samotné vyprávění trvá přibližně osm minut, je ale jen na vás a vašich dětech, o kolik dobrodružství ho vaše představivost prodlouží.

 

K prosvícení vám postačí mobilní telefon (pro dosažení lepšího obrazu doporučujeme nepoužívat dvojitý blesk). Pokud si chcete uvolnit ruce, zvolte čelovku. Promítat můžete na stěnu, strop nebo na jakoukoliv jinou plochu. 

 

Průřezy na kartičkách můžete využít mnoha různými způsoby, například k obkreslování nebo otiskování do modelíny. Podpoříte tím kreativitu svých nejmenších – a kdo ví, třeba už brzy uslyšíte zcela nový příběh, tentokrát z jejich pera.

 

Přejeme krásné společně strávené chvilky!