Stínosvět - Pohádka - O kohoutkovi a slepičce

Neohodnoceno
Značka: Stínosvět

Zachrání slepička kohoutka, kterému uvízlo v krčku jadérko? A kdo jí bude pomáhat? To se dozvíte s naší dřevěnou prosvěcovací pohádkou pro děti.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1790
379 Kč 379 Kč / 1 ks
Stínosvět - Pohádka - O kohoutkovi a slepičce
Neohodnoceno
Značka: Stínosvět
Naše pohádková sada obsahuje celkem osm kusů dřevěných kartiček*, které můžete prosvítit a celý příběh tak vyprávět v úplně novém formátu. Stínohra vznikající na zdi dětského pokojíčku děti na chvilku zastaví a na nejenom večerní vyprávění se budou mnohem více těšit. Dřevěné pohádky jsou pro vypravěče, tedy rodiče, koncipovány tak, aby mohli zároveň promítat i číst příběh uvedený na kartičce. Délka samotného vyprávění pak trvá asi 8 minut, ale může se dle vaší fantazie a zaujetí dítěte protáhnout i na mnohem déle. Zápletky a další dobrodružství už totiž necháme na vás a vašich dětech :)

K prosvícení stačí pouze mobilní telefon. Pro lepší obraz při prosvícení nedoporučujeme používat dvojitý blesk. Promítat se může na zeď, na strop či na jakoukoliv jinou plochu. Průřezy na kartičkách mohou sloužit i na obkreslování - zkratka v použití se hranice nekladou. A kdo ví, třeba příběhy promítané na zdi budou děti nakonec vyprávět vám podle své fantazie - ta se přece musí rozvíjet!

Přejeme vám příjemně strávený čas s vašimi dětmi.