Stínosvět - Pohádka - O veliké řepě

Neohodnoceno
Značka: Stínosvět

Táhli, táhli… a jak to bylo dál? Vytáhněte se před dětmi s naší dřevěnou prosvěcovací pohádkou, která je pobaví a zároveň poučí.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 359
379 Kč 379 Kč / 1 ks
Stínosvět - Pohádka - O veliké řepě
Neohodnoceno
Značka: Stínosvět

Uspat drobotinu plnou energie je občas náročnější úkol, než vytáhnout ze země obří řepu. Naše pohádková sada vám s večerní fuškou pomůže! Balíček se skládá z osmi dřevěných karet, které známou pohádku o síle týmové práce představí v novém světle (a zároveň přítmí:). Prosviťte obrázky na kartách, rozehrajte stínohru a pusťte se do vyprávění.

 

Pohádka je navržena tak, aby rodič-vypravěč mohl promítat a zároveň číst příběh sepsaný na kartičkách. Samotné vyprávění trvá přibližně osm minut, je ale jen na vás a vašich dětech, o kolik zápletek ho vaše fantazie prodlouží.

 

K prosvícení vám postačí mobilní telefon (pro dosažení lepšího obrazu doporučujeme nepoužívat dvojitý blesk). Pokud si chcete uvolnit ruce, zvolte čelovku. Promítat můžete na stěnu, strop nebo na jakoukoliv jinou plochu. 

 

Průřezy na kartičkách můžete využít mnoha různými způsoby, například k obkreslování nebo otiskování do modelíny. Podpoříte tím kreativitu svých nejmenších – a kdo ví, třeba brzy uslyšíte zcela nový příběh vytvořený právě jimi.