TO DO list - Lenochod A5 (růžová) s magnetem

Neohodnoceno
Značka: ePiPí

TO DO list s autorskými ilustracemi lenochodů na meruňkově růžovém pozadí. Trhací blok, velikost A5, 50 listů. Zadní strana opatřena magnetem.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 266
135 Kč 135 Kč / 1 ks
TO DO list - Lenochod A5 (růžová) s magnetem
Neohodnoceno
Značka: ePiPí

TO DO listy jsou v dnešní uspěchané době velmi praktickým pomocníkem. Část s kroužky slouží pro vypisování a zaškrtávání úkolů, linky zase pro zapisování dalších potřebných poznámek a do kolonky s čistým pozadím se můžete více rozepsat nebo si něco pěkného nakreslit.

Je lepený po krátké vrchní straně, takže po vyplnění můžete list z archu vytrhnout a přišpendlit si ho na nástěnku nebo třeba na ledničku, ať jej máte stále na očích. Motiv na plánovači byl v originále malován akvarelem, poté naskenován a kvalitně natištěn. 

"Nejsi přece lenochod!" Lenochodi za den naspí až 20 hodin, a i když to zní opravdu lákavě asi bychom toho raději naspali méně než oni a více toho zažili! :-) Takže je na čase si co nejdříve ve svém TO DO listu odškrtnout nudné povinnosti a naplánovat si den plný dobrodružství! A kdy jindy než teď? A kdo jiný než my? Lenochodi to za nás nenaplánujou.

- blok má celkem 50 listů o gramáži 90g/m2 a velikost A5

- barva pozadí je jemně růžová spíš lososová / meruňková

- na každé straně je totožný vzhled