ULTIMATE double pearl earrings - perlové náušnice, Recycled Silver

Neohodnoceno
Značka: NLMT design

Recyklované stříbro ´Ecosilver´ Ag 925/1000, Průměr drátu je 1 mm, Hmotnost šperku je cca 1,2 g.

Velikost přírodní sladkovodní perly je orientačně 4-5mm.
Náušnice jsou prodávány jako pár.
Vyrobeno ze 100% recyklovaného stříbra, balené do recyklovaných materiálů.
Navrhnuto a ručně vyrobeno v Praze.

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5479/20
2 800 Kč
ULTIMATE double pearl earrings - perlové náušnice, Recycled Silver
Neohodnoceno
Značka: NLMT design

Nová Kolekce ULTIMATE je inspirována láskou k přírodě a přirozenou anatomií ucha. Tato kolekce kombinuje základní geometrické linie s říčními perlami. Perla jako symbol čistoty a krásy přírody je podtržena použitím 100% recyklovaného stříbra. Kolekce ULTIMATE podporuje udržitelný životní styl zaměřený na ekologii. 100% recyklované stříbro ´Ecosilver´ je z hlediska jeho hodnoty plnohodnotné stříbru o kvalitě a ryzosti Ag 925/1000. Takto získané stříbro je ale šetrné k našemu životnímu prostředí, protože nevzniká komerční těžbou spjatou s narušováním krajiny a prací v nelidských podmínkách. Šperky jsou balené do recyklovaných obalů navržených speciálně pro kolekcí ULTIMATE.

Pravé perly jsou organického původu a perleť je relativně měkká. Perleť lze odřít nebo poškrábat při neopatrném zacházení nebo skladování. Proto se vyvarujte kontaktu perel s ostrými předměty a uchovávejte je v měkké krabičce bez kontaktu s ostatními šperky.
Nevystavujte své perly vlivům kosmetických a jiných chemických prostředků. Perly může poškodit například lak na vlasy, parfém, kyselina z nápojů, ale i lidský pot.
Stříbrnou část vašeho šperku doporučujeme čistit přípravkem na stříbro, např. Hagerty silver cloth.